Dla Gości

Co warto wiedzieć planując pobyt w Siedlisku Kłodno?
Planując jakikolwiek wyjazd większość z nas lubi wiedzieć, co zastanie na miejscu, dlatego poniżej przedstawiamy kilka faktów na temat Siedliska Kołodno.

bg-podstrony
Po pierwsze „IDEALNA LOKALIZACJA”

Lokalizacja naszego Siedliska nie jest ani chwytem marketingowym, ani pobożnym życzeniem. Pensjonat znajduje się nad samym brzegiem malowniczego jeziora Mausz.

 

36

Po drugie „WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ”
Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię z wielofunkcyjnym ekspresem do kawy i innych napojów. Zapach i aromat świeżo parzonej kawy będzie idealnym uzupełnieniem poranka, jak i każdej chwili relaksu. Obok kuchni znajduje się jadalnia wraz z bawialnią. W bawialni nasi goście mogą korzystać ze sprzętu stereo oraz telewizora. Alternatywą dla tego typu rozrywek jest biblioteczka, w której każdy z pewnością znajdzie coś interesującego do poczytania  tarasie lub plaży.

 

IMG_1740

Po trzecie „RELAKS NA ŚWIEŻYM POWIETRZU”

Nasze Siedlisko to także teren zielony wokół pensjonatu, który idealnie nadaje się do relaksu i leniuchowania na świeżym powietrzu. Znajdziesz tu między innymi tradycyjny krąg ogniskowy, miejsce do grillowania z ławkami i stołem, pomost, na którym również znajdują się ławki i stół oraz plac zabaw dla najmłodszych z trampoliną! Osobom, które chcą nieco aktywniej spędzić czas umożliwiamy wypożyczenie sprzętu wodnego, rowerów, a także kijków do nordic walking, które przemienią najzwyklejszy spacer w wyśmienity trening dla całego organizmu. Miłośnikom słońca i słonecznych kąpieli oferujemy wygodne leżaki.