Pokoje

IMG_1804

Studio (Pokój nr 1)

Pokój Studio to komfort dwupokojowego apartamentu z przestronnym tarasem i bajecznym widokiem na malownicze jezioro Mausz. Oddzielna sypialnia została wyposażona w prawdziwe łóżko małżeńskie, które kusi swoją miękkością i wygodą. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, dzięki której pokój ten – w razie potrzeby – może służyć jako dodatkowa sypialnia dla dwóch osób. Pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w prysznic.

Doba: 260

poza sezonem: 169 zł (od 15.X do 15.IV)

 

IMG_1814

Pokój nr 2

Gościom ceniącym sobie klasyczne rozwiązania oferujemy dwuosobowy pokój z malowniczym widokiem na jezioro oraz tarasem. Pokój jest wyposażony w kuszące miękkością, wygodne łóżko małżeńskie, pojemną szafę, stolik i krzesła. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem. W razie potrzeby istnieje możliwość dostawki.

Doba: 220

poza sezonem: 149 zł (od 15.X do 15.IV )

 

IMG_2035

Pokój nr 3

Gościom poszukującym prostoty, a zarazem wygody oferujemy dwuosobowy pokój z malowniczym widokiem na jezioro oraz tarasem. Pokój jest wyposażony w wygodne łóżka, które można zsunąć tworząc łóżko małżeńskie lub rozsunąć. Ponadto, w pokoju znajduje się pojemna szafa, stolik i krzesła. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem. W razie potrzeby istnieje możliwość dostawki.

Doba: 220

poza sezonem: 149 zł (od 15.X do 15.IV )

 

IMG_2015

Pokój nr 4

Gościom poszukującym prostoty, a zarazem wygody oferujemy dwuosobowy pokój z malowniczym widokiem na jezioro oraz tarasem. Pokój jest wyposażony w wygodne łóżka, pojemną szafę, stolik i krzesła. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem.

Doba 195

poza sezonem: 129 zł (od 15.X do 15.IV )

 

6

Pokój nr 5

Turystom, którzy szukają czystego i schludnego miejsca na nocleg oferujemy jedno lub dwuosobowy pokój z własną łazienką i widokiem na soczystą zieleń lasu. To idealne rozwiązanie dla osób planujących aktywny wypoczynek na Kaszubach, które chcą skorzystać z możliwości pozostawienia swoich rzeczy w bezpiecznym miejscu i odpoczynku po pełnym wrażeń dniu.

Doba: 149

poza sezonem: 109 zł (od 15.X do 15.IV)

siedlisko kłodno kaszyby

Apartament z widokiem na jezioro

Osobom, które marzą o rodzinnym wypoczynku w niewielkim domku nad jeziorem z dala od gwaru i tłumu turystów oferujemy apartament o powierzchni niemal 60m2 z bajecznym widokiem na jezioro i tarasem. Apartament jest wyposażony w aneks kuchenny, część dzienną, oddzielną sypialnię z toaletą, łazienkę z wanną, oraz dodatkową przestrzeń sypialną z dwoma łóżkami. To idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących sobie intymność i wygodę.

Doba: 360 zł

poza sezonem: 220 (od 15.X do 15.IV )